W dniu 13.08.2017 zakończyły się rozgrywane w mysłowickim Parku Słupna finały ORLEN Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

W turnieju pań najlepsze zwyciężyły Kinga Kołosińska i Jagoda Gruszczyńska, które w finałowym meczu w dwóch setach pokonały Dorotę Strąg i Martynę Kłodę. Dla Kingi Kołosińskiej to już szóste mistrzostwo Polski z rzędu, pierwsze jednak zdobyte w parze z Jagodą Gruszczyńską. Gratulujemy!

Do rozstrzygnięcia meczu o brązowy medal konieczny był tie-break, w którym Katarzyna Kociołek i Aleksandra Gromadowska pokonały ostatecznie Katarzynę Szałankiewicz i Joannę Wiatr.

Wszystkim uczestnikom GRATULUJEMY pięknej sportowej walki.

Wyniki:

1. Miejsce: Jagoda Gruszczyńska / Kinga Kołosińska (Orlen Team)

2. Miejsce: Martyna Kłoda / Dorota Strąg (Orlen Tatarek Team)

3. Miejsce: Katarzyna Kociołek / Aleksandra Gromadowska (Orlen Tatarek Team)

4. Miejsce: Katarzyna Szałankiewicz / Asia Wiatr (Tatarek Team)

5. Miejsce: Magdalena Saad / Izabela Błasiak (Cebit Group UW Team)

...

9. Miejsce ex aequo: Agnieszka Adamek / Natalia Gruszczyńska (Tatarek Cebit Group Team) oraz Marta Pietroczuk / Karolina Baran (Tatarek Cebit Group Team)

W dniach 9-10.09.2017 zapraszamy do Zachełmia na Turniej "Królowa Plaży 2017"