A 300 WAC sinus - łączy ze sobą funkcje zasilania awaryjnego, ładowarki, przetwornicy oraz stabilizatora napięcia wyjściowego. A300WAC zapewnia pracę urządzeniom zasilanym prądem przemiennym 230V o stałej mocy nie przekraczającej 300 Wat. Zasilacz ten współpracuje z akumulatorem trakcyjnym i gwarantuje praktycznie bezprzerwowe zasilanie pieców CO, kominków z płaszczem wodnym, systemów solarnych, pomp CO oraz urządzeń domowych.
Zasilacz awaryjny jest skutecznym rozwiązaniem zabezpieczającym instalację w razie wykrycia zaniku napięcia sieciowego. Automatycznie przełącza się on w tryb pracy z akumulatora, nie dopuszczając tym samym do zaniku zasilania w podłączonych do niego urządzeniach. W przypadku gdy napięcie sieciowe powraca, zasilacz automatycznie przechodzi w tryb normalnej pracy i doładowuje akumulator.
Dzięki kolorowemu wyświetlaczowi LCD na bieżąco można monitorować wszystkie parametry (prąd ładowania, poziom naładowania akumulatora, wartość napięcia, stopień obciążenia oraz stany alarmowe).
Produkty oferowane przez firmę TATAREK cechuje solidność oraz niezawodność działania, co zapewnia bezpieczeństwo podłączonych do nich urządzeń i co za tym idzie, całej instalacji.
.

UWAGA! Urządzenie generuje prąd wyjściowy o przebiegu pełnego sinusa!!!

Zasilanie: 
140 ~ 275 V AC
Maksymalna moc przyłączeniowa: 
300 W / Napięcie akumulatora 12V DC
Rodzaj obudowy: 
wolnostojąca
Temperatura pracy: 
0-40 st. C
Moc wyjściowa: 
300W
Wymiary (SxWxG): 
230x145x180
Napięcie wyjściowe: 
230V AC ± 1% w trybie akumulatorowym; 230V AC ± 8% w trybie sieciowym z AVR
Prąd ładowania: 
5A
Cenna Netto520,33 zł
VAT 23%119,67 zł
Cena Brutto640,00 zł