1
2
30.06 - 04.07.2021 r.
W dniach 30.06 - 04.07 przy Plaży Milenium w Kołobrzegu odbyła się największa w Europie ( a może i na świecie ;) ) impreza młodzieżowa dla zawodników z kategorii młodziczka/ młodzik, kadetka/kadet oraz dla juniorów i juniorek.
Na 14 znakomicie przygotowanych boiskach rywalizowało...300 par turniejowych!!!!!!!!!!!!!!! Niesamowity doping kibiców, trenerów, rodziców i przyjaciół zawodników tworzył jak zwykle niesamowity klimat zawodów, dając młodym zawodnikom przedsmak startu w największych światowych imprezach.
2.07.2021
W dniach 02-04 lipca na malowniczo położonych boiskach nad jeziorem Rusałka, odbył się turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w ramach cyklu "Plaża Wolności". Obie nasze Tatarkowe pary pokazały się z bardzo dobrej strony, potwierdzając swoją wysoką formę i plasując się w bezpośredniej czołówce zawodów.Ostatecznie nasze "Babki z piasku", czyli Doris i Jago zameldowały się na najwyższym podium tego turnieju!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jesteśmy bardzo dumni z działań wykraczających poza normalny profil naszej działalności. Jako jedni z pierwszych w kraju włączyliśmy się czynnie w propagowanie siatkówki plażowej i stworzyliśmy pierwszy profesjonalny team siatkówki plażowej kobiet, znany jako "TATAREK TEAM". Nasze pary od początku istnienia nieustannie plasują się w ścisłej czołówce krajowej, ale także swoją obecność bardzo mocno zaakcentowały na turniejach europejskich jak również światowych.