Wygraną, Joanny Wiatr i Katarzyny Szałankiewicz (z Dąbrowy Górniczej), które w tym sezonie ponowie grają pod szyldem Tatarek Team, zakończył się w Głogowie Małopolskim VI Otwarty Podkarpacki Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet - Leśna Wola 2017. Co ciekawe w finale, jak przed tygodniem w Kozienicach, Asia i Kasia zmierzyły się z duetem Iza Błasiak oraz Magda Saad (CebitGroup AZS UW).

Katarzyna Szałankiewicz została również królową całego turnieju, została bowiem podwójną MVP. Została wybrana najlepszą zawodniczką zawodów zarówno przez organizatorów jak i przez sędziów. GRATULUJEMY !

Turniej zorganizowany przez Wiesława Koziela oraz KS Developers Rzeszów w urokliwej stadninie koni, stał na bardzo wysokim poziomie. Od ćwierćfinału w górę, publiczność oglądała kawał dobrego Beach Volley(a).

Z ciekawostek, pary spod skrzydeł marek TATAREK Sp. z o.o. i CebITGroup®, zagrały nawet mały "derbowy" pojedynek. Chodzi o niedzielną potyczkę Pietroczuk/Baran oraz Gruszczyńska/Adamek. Zwycięsko z "tatarkowych derbów" wyszły tym razem Marta Pietroczuk i Karolina Baran. Dziękujemy, gratulujemy i czekamy na więcej tak emocjonujących sportowo zmagań!