TATAREK Beach Volleyball Team - Sezon 2017

Jesteśmy bardzo dumni z działań wykraczających poza normalny profil naszej działalności. Jako jedni z pierwszych w kraju włączyliśmy się czynnie w propagowanie siatkówki plażowej i stworzyliśmy pierwszy profesjonalny team siatkówki plażowej kobiet, znany jako "TATAREK TEAM". Nasze pary od początku istnienia nieustannie plasują się w ścisłej czołówce krajowej, ale także swoją obecność bardzo mocno zaakcentowały na turniejach europejskich jak również światowych. Zawodniczki występujące w naszych barwach od lat stanowią główny filar reprezentacji Polski w siatkówce plażowej juniorek i seniorek. Potwierdzeniem osiągnięć naszego teamu jest bogata kolekcja pucharów i medali z największych imprez krajowych i międzynarodowych, zdobiących na stałe nasze biuro handlowe.

W dniu 13.08.2017 zakończyły się rozgrywane w mysłowickim Parku Słupna finały ORLEN Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

W turnieju pań najlepsze zwyciężyły Kinga Kołosińska i Jagoda Gruszczyńska, które w finałowym meczu w dwóch setach pokonały Dorotę Strąg i Martynę Kłodę. Dla Kingi Kołosińskiej to już szóste mistrzostwo Polski z rzędu, pierwsze jednak zdobyte w parze z Jagodą Gruszczyńską. Gratulujemy!

Wygraną, Joanny Wiatr i Katarzyny Szałankiewicz (z Dąbrowy Górniczej), które w tym sezonie ponowie grają pod szyldem Tatarek Team, zakończył się w Głogowie Małopolskim VI Otwarty Podkarpacki Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet - Leśna Wola 2017. Co ciekawe w finale, jak przed tygodniem w Kozienicach, Asia i Kasia zmierzyły się z duetem Iza Błasiak oraz Magda Saad (CebitGroup AZS UW).

Na najwyższym stopniu "pudła" turnieju Bella Plaży Gotyku Toruń 2017, jeśli chodzi o panie stanęła Magdalena Saad oraz Dorota Strąg, które w finale pokonały duet Zdon/Biranowska. W małym finale doszło do kolejnej niespodzianki, bo reprezentantki Polski - Martyna Kłoda oraz Ola Gromadowska, musiały uznać wyższość taemu Blachotrapez AZS UJ BV (Szychowska/Rapacz-Matras). Oj, będzie się działo u pań w piaskownicy w tym roku!

ORLEN TATAREK CebitGroup UW Team w składzie: Magda Saad i Dorota Strąg wygrał finał turnieju Plaża Gotyku 2017! Madzia i Doris na pokonanym polu pozostawiły pary: Zdon/Biranowska oraz Szychowska/Rapacz-Matras!

Serdeczne gratulacje i podziękowania dla Magdy i Doroty od firmy TATAREK!

Na plaży „Łazienki” w Zbąszyniu, gdzie wystartował tegoroczny cykl MP kobiet oraz mężczyzn. Podczas czterodniowej rywalizacji, w bardzo sportowej, po prostu przyjacielskiej atmosferze wśród pań najlepsze okazały się Katarzyna Kociołek wraz z Dorotą Strąg (ORLEN TATAREK Team),

Miło nam poinformować, że na drugim stopniu podium w rywalizacji kobiet stanęła para, Magdalena Saad oraz Iza Soja (BV Saad/Soja CebItgroup AZS Uniwersytet Warszawski).

Minione weekendowe dni były bardzo pracowite dla siatkarek plażowych - Tatarek Team oraz Tatarek CebitGroup Team! Jednak panowie Jerzy Tatarek oraz Marcin Wyrwas już u progu sezonu mają powody do bardzo dużego optymizmu!

Przed nami kolejna edycja cyklu turniejów Plaża Open. W 2017 najlepsi siatkarze i siatkarki ponownie będę rywalizować w ramach mistrzostw Polski w pięciu miastach.

Cykl, podobnie jak przed rokiem, rozpocznie się nad morzem. Letni Stadion PGE w Gdańsku już po raz trzeci będzie areną zmagań Plaża Open. Inauguracyjny turniej rozpocznie się 30 czerwca eliminacjami. Jego zwycięzców poznamy 2 lipca.