TATAREK Beach Volleyball Team - Sezon 2020

Jesteśmy bardzo dumni z działań wykraczających poza normalny profil naszej działalności. Jako jedni z pierwszych w kraju włączyliśmy się czynnie w propagowanie siatkówki plażowej i stworzyliśmy pierwszy profesjonalny team siatkówki plażowej kobiet, znany jako "TATAREK TEAM". Nasze pary od początku istnienia nieustannie plasują się w ścisłej czołówce krajowej, ale także swoją obecność bardzo mocno zaakcentowały na turniejach europejskich jak również światowych. Zawodniczki występujące w naszych barwach od lat stanowią główny filar reprezentacji Polski w siatkówce plażowej juniorek i seniorek. Potwierdzeniem osiągnięć naszego teamu jest bogata kolekcja pucharów i medali z największych imprez krajowych i międzynarodowych, zdobiących na stałe nasze biuro handlowe.

Podczas zakończonych w Mysłowicach ORLEN Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej miała miejsce uroczystość podziękowania za wkład w rozwój siatkówki plażowej w Polsce dwu fundamentalnym postaciom z tego środowiska – Bogusławowi Kawiakowi i Jerzemu Tatarkowi.

Jerzy Tatarek z siatkówką plażową związany jest od roku 2000r. W pierwszych latach swojej działalności sponsorował i organizował pierwsze obozy kadrowiczów siatkówki plażowej.

The Three Metals Tournament 2020 in the women's category is also behind us

The winners of the premiere edition of the Tournament are:

  •      Agnieszka Adamek / Aleksandra Chyła
  •      Paulina Sobolewska / Joanna Rejno
  •      Ewa Mirosławska / Aleksandra Deptuch