TATAREK Beach Volleyball Team - Sezon 2021

Jesteśmy bardzo dumni z działań wykraczających poza normalny profil naszej działalności. Jako jedni z pierwszych w kraju włączyliśmy się czynnie w propagowanie siatkówki plażowej i stworzyliśmy pierwszy profesjonalny team siatkówki plażowej kobiet, znany jako "TATAREK TEAM". Nasze pary od początku istnienia nieustannie plasują się w ścisłej czołówce krajowej, ale także swoją obecność bardzo mocno zaakcentowały na turniejach europejskich jak również światowych. Zawodniczki występujące w naszych barwach od lat stanowią główny filar reprezentacji Polski w siatkówce plażowej juniorek i seniorek. Potwierdzeniem osiągnięć naszego teamu jest bogata kolekcja pucharów i medali z największych imprez krajowych i międzynarodowych, zdobiących na stałe nasze biuro handlowe.

30.06 - 04.07.2021 r.
W dniach 30.06 - 04.07 przy Plaży Milenium w Kołobrzegu odbyła się największa w Europie ( a może i na świecie ;) ) impreza młodzieżowa dla zawodników z kategorii młodziczka/ młodzik, kadetka/kadet oraz dla juniorów i juniorek.
Na 14 znakomicie przygotowanych boiskach rywalizowało...300 par turniejowych!!!!!!!!!!!!!!! Niesamowity doping kibiców, trenerów, rodziców i przyjaciół zawodników tworzył jak zwykle niesamowity klimat zawodów, dając młodym zawodnikom przedsmak startu w największych światowych imprezach.
2.07.2021
W dniach 02-04 lipca na malowniczo położonych boiskach nad jeziorem Rusałka, odbył się turniej eliminacyjny Mistrzostw Polski w ramach cyklu "Plaża Wolności". Obie nasze Tatarkowe pary pokazały się z bardzo dobrej strony, potwierdzając swoją wysoką formę i plasując się w bezpośredniej czołówce zawodów.Ostatecznie nasze "Babki z piasku", czyli Doris i Jago zameldowały się na najwyższym podium tego turnieju!!!!!!!!!!!!!!!!!
27.06.2021

W dniach 25-27 czerwca w Kozienicach odbył się pierwszy turniej z cyklu Grand Prix w siatkówce plażowej kobiet. Jak zwykle w cudownej oprawie i miłej atmosferze rywalizowało aż 26 par, które zgłosiły się do turnieju.

Tym bardziej miłym akcentem na rozpoczęcie sezonu było zwycięstwo naszej pary: Jagoda Gruszczyńska i Dorota Strąg!!!! "Babki z piasku" przeszły przez turniej jak petardy, w półfinałach eliminując parę Agata Wawrzyńczyk/ Magdalena Saad i finale pokonując parę Monika Brzostek/Izabela Błasiak.

22.06.2021

Pandemia mocno namieszała również w życiu sportowym, jednak pora najwyższa rozpocząć sezon siatkówki plażowej 2021!!!!!!!!

W tym roku TATAREK TEAM reprezentują... znane już wszystkim "BABKI Z PIASKU" ;P - czyli Dorota Strąg ( DORIS ) i Jagoda Gruszczyńska ( JAGO ). Dziewczyny przygotowywały się sumiennie do bieżącego sezonu z zapowiedzią poprawy o dwa stopnie!!! Dla przypomnienia - w zeszłym sezonie wywalczyły brązowe medale Mistrzostw Polski i w tym roku mają wilczy apetyt na najwyższe podium!!!

1.06.2021

W dniach 28-30.05.2021 odbył się pierwszy po przewie pandemijnej turniej siatkówki plażowej "OBŁĘDNA PLAŻA 2021".Na plaży Łazienki w Zbąszyniu spotkały się pary, którym udało się już jakoś wejść w ten sezon plażowy
i sprawdzić swoje umiejętności w konfrontacji z rywalami.Miłą niespodzianką była wygrana w tym pierwszym turnieju naszej pary: Kinga Legieta i Ola Gromadowska.
Dziewczyny zaprezentowały się z najlepszej strony, pokazując jak dobrze udało im się przepracować czas pomiędzy sezonami i ...stanęły na najwyższym stopniu podium!!!