Urządzenia do zabezpieczenia pracy instalacji elektrycznej zasilającej systemy grzewcze, pozwalające zapewnić zasilanie awaryjne tych urządzeń w momencie zaniku napięcia w sieci energetycznej, oraz do stabilizacji prądu wyjściowego przeznaczonego do ich zasilania.





A 300 WAC sinus - łączy ze sobą funkcje zasilania awaryjnego, ładowarki, przetwornicy oraz stabilizatora napięcia wyjściowego. A300WAC zapewnia pracę urządzeniom zasilanym prądem przemiennym 230V o stałej mocy nie przekraczającej 300 Wat. Zasilacz ten współpracuje z akumulatorem trakcyjnym i gwarantuje praktycznie bezprzerwowe zasilanie pieców CO, kominków z płaszczem wodnym, systemów solarnych, pomp CO oraz urządzeń domowych.

A 500 WAC sinus - łączy ze sobą funkcje zasilania awaryjnego, ładowarki, przetwornicy oraz stabilizatora napięcia wyjściowego. A500WAC zapewnia pracę urządzeniom zasilanym prądem przemiennym 230V o stałej mocy nie przekraczającej 500 Wat. Zasilacz ten współpracuje z akumulatorem trakcyjnym i gwarantuje praktycznie bezprzerwowe zasilanie pieców CO, kominków z płaszczem wodnym, systemów solarnych, pomp CO oraz urządzeń domowych.

SN-300 - Bardzo skuteczny stabilizator napięcia do zabezpieczenia urządzeń o łącznej mocy do 300W wrażliwych na skoki napięcia sieciowego (np. regulatory kotłów gazowych). Pozwala stabilizować prąd wyjściowy na 230V przy wahaniach w zakresie od 165 V ÷ 275 V! Dodatkowo zabezpiecza urządzenia przed niekontrolowanym wzrostem napięcia w sieci.

AKUMULATOR AGM 80 Ah - Niezawodny akumulator AGM (Absorbed Glass Mat) o pojemności 80Ah, w których cały elektrolit jest wchłonięty w separatorach z włókna szklanego o wielkiej porowatości, znajdujących się między płytami. Baterie wyprodukowane tą metodą mają niższą rezystancję wewnętrzną, a co za tym idzie wyższe napięcie na zaciskach, a także dłuższy czas pracy, zwłaszcza przy rozładowaniu dużym prądem. Może być stosowany w pomieszczeniach zamkniętych.

AKUMULATOR AGM 65 Ah - Niezawodny akumulator AGM (Absorbed Glass Mat) o pojemności 65Ah, w których cały elektrolit jest wchłonięty w separatorach z włókna szklanego o wielkiej porowatości, znajdujących się między płytami. Baterie wyprodukowane tą metodą mają niższą rezystancję wewnętrzną, a co za tym idzie wyższe napięcie na zaciskach, a także dłuższy czas pracy, zwłaszcza przy rozładowaniu dużym prądem. Może być stosowany w pomieszczeniach zamkniętych.