Dobry początek tygodnia dla Tatarek CebitGroup Team!

06/08/2016

Dobry początek tygodnia dla Tatarek CebitGroup Team!

Bardzo dobre wiadomości napłynęły do nas podczas tego długiego weekendu. Drużyna Tatarek CebitGroup Team, w składzie: Natalia Gruszczyńska, Agnieszka Adamek okazała się najlepsza w finałowym turnieju Grand Prix Wielkopolski w siatkówce plażowej!

Poza naszymi Tatarkami w zawodach na boiskach przy Zespole Szkół w Jankowie Przygodzkim, (ul Szkolna 4), udział wzięło jedenaście równie utalentowanych duetów plażowych. Para Gruszczyńska/Adamek, czeka też ewentualnie na potwierdzenie swojego startu w zbliżających się wielkimi krokami Mistrzostwach Europy (u22) w Grecji. Siatkarki kolejno z Dęblina, jak i Jankowa Przygockiego, w chwili obecnej są na czwartej pozycji na liście rezerwowej.

W Grecji na pewno i to w roli jednych z faworytek całej imprezy zobaczymy drużynę, Katarzyna Kociołek (Tatarek Orlen CebitGroup Team) oraz Jagodę Gruszczyńską (Tatarek Orlen CebitGroup Team). Jeśli zaś chodzi o popularną „Jago” to ta do rywalizacji w Mistrzostwach Europy (U-22), przystąpi podbudowana ostatnim dużym sukcesem. Jakim? Już wyjaśniamy! Jagoda w parze ze swoją stałą partnerką, Dorotą Strąg, w ostatni weekend zwyciężyła w prestiżowym turnieju w Wolfurcie! W finale ekipa Tatarek Orlen Team, pokonała Czeszki. W całych zawodach „Doris” oraz „Jago” nie straciły nawet seta (!).

Jeśli chodzi o Martynę Wardak, ta wczoraj, tj. niedziela, była jedną z gwiazd turnieju „Plaża Wrze” 2016. W tym tygodniu popularna „Marti” oraz „Kocioł” mają ponownie trenować razem na gościnnych obiektach Wrzesińskich Obiektów Sportowo-Rekreacyjnych we Wrześni. Martyna, ma także w swoich planach start w prestiżowym turnieju w Czechach.

Cała redakcja Siatkowka24.com, na czele ze swoimi Czytelnikami, trzyma kciuki i wspiera Martynę Wardak, Katarzynę Kociołek oraz Natalię Gruszczyńską i Agnieszkę Adamek.

Oficjalny profil drużyn Tatarek CebITGroup Team na Facebooku:

https://www.facebook.com/tatarekcebitgroupteam
Polecane produkty
Translate »