Gdańsk – tam się skończyło, ale i tam się zacznie! Rusza „Plaża Open 2016”!

01/07/2016

Już w piątek, tj. 1 lipca, na plaży Brzeźno przy molo, rozpocznie się tegoroczny cykl Plaży Open 2016. Projekt „Plaża Open” został zapoczątkowany jeszcze w 2008 roku w Cieszynie. Dziś ma zasięg ogólnopolski i biorą w nim udział nasi najlepsi siatkarze, jak siatkarki plażowe. Tegoroczny turniej zagości w pięciu miastach w różnych częściach kraju.

W rywalizacji weźmie udział, wspierana przez nas, drużyna Tatarek Orlen Cebitgroup Team, czyli duet Katarzyny Kociołek i Martyny Wardak! Tutaj też kolejna niespodzianka, gdyż nasza plażowa rodzina od tego sezonu powiększyła się także o Agnieszkę Adamek i Natalię Gruszczyńską, które zagrają pod skrzydłami Tatarek CebitGroup Team.

W turnieju w Trójmieście wystartuje 26 par kobiecych, ale i 32 duety męskie. W rywalizacji kobiecej nasze dziewczęta są bardzo wysoko rozstawione. Martyna Wardak i Katarzyna Kociołek, jako Tatarek Olren CebITGroup Team, w premierowej odsłonie tegorocznego cyklu, zostały rozstawione przez organizatorów z „jedynką”. Natomiast Natalia Gruszczyńska oraz Agnieszka Adamek, czyli drugi plażowy zespół pod skrzydłami Tatarek CebITGroup Team, jako turniejowa „czwórka”.

ŻYCZYMY POWODZENIA I DOBREJ ZABAWY !

Fot. Kamil Pastusiak /www.kampas-sport.eu
Polecane produkty
Translate »