Kozienice – Niedziela była dla Tatarków, kolejny dublet w sezonie!

07/08/2016

Pierwsze dwie porażki od ponad dwóch miesięcy (!), ale pasjonujące pojedynku, a w efekcie, srebrne medale dla Kasi Kociołek i Martyny Wardak (Tatarek Orlen CebitGroup Team) oraz brązowe krążki dla Natali Gruszczyńskiej oraz Agnieszki Adamek (Tatarek CebitGroup Team) – tak w skrócie prezentuje się dorobek naszych dziewczyn w IV Ogólnopolskim Turnieju Siatkówki Plażowej Kobiet (ostatnim turnieju eliminacji MP – dop. autor).

Obie ekipy spod szyldu Tatarek CebitGroup Team spotkały się po raz trzeci z rzędu w ostatnim czasie w bezpośrednim pojedynku. Po raz trzeci lepsze okazały się starsze i bardziej doświadczone koleżanki Natalii oraz Agnieszki. Jeśli chodzi o liczby i statystyki, to obie nasze drużyny „strzeliły” „siatkarski hat – trick”. Po raz trzeci w tegorocznym sezonie nasze dziewczyny stanęły solidarnie na podium (!) Wcześniej miało to miejsce w turniejach cyklu Plaża Open – w Rybniku, jak i Zamościu.

W finale Kasia i Martyna po raz kolejny spotkały się z naszą eksportową ekipą, Dorota Strąg/Jagoda Gruszczyńska (Tatarek Orlen Team) Ponownie stwarzając niesamowite siatkarskie widowisko. Spektakl zakończył się w trzech aktach, a popularna „Doris” wraz z „Jago” losy starcia rozstrzygnęły (dosłownie!) w dwóch ostatnich piłkach (!) – 15:13.

Jeśli chodzi zaś o młode Tatarki, to Gruszczyńska wraz z Adamek, po miejsce na „pudle” sięgnęły bez gry. Kontuzję bowiem zgłosiły rywalki z z Blachotrapez AZS UJ BV team, Magdalena Rapacz Matras wraz z Sandrą Szychowską. Siatkarkom z Krakowa, oczywiśćie życzymy dużo zdrowia!

Co ciekawe Jagoda Gruszczyńska, jak i Dorota Strąg, także są nazywane popularnymi Tatarkami. Dziewczyny występują od lat pod szyldem Tatarek Orlen Team!

Zwyciężczyniom, jak i medalistom, ale oczywiście także pozostałym uczestniczom turnieju – Gratulujemy!

Polecane produkty
Translate »