Elektroniczne ultradźwiękowe odstraszacze zwierząt takich jak kuny, łasice, krety, szczury oraz małe gryzonie, pozwalają zmniejszyć ryzyko ich wystąpienia lub zadomowienia się na chronionym terenie.

Humanitarne i bezpieczne odstraszanie zwierząt

Mając na uwadze dobro środowiska naturalnego, wychodzimy z założenia, że każde stworzenie ma prawo do życia. Z taką myślą zaprojektowaliśmy nowoczesne odstraszacze zwierząt, które nie wpływają negatywnie na życie i zdrowie zwierząt oraz środowisko naturalne. Emitowane ultradźwięki są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych, nie wpływają negatywnie na pracę urządzeń elektronicznych, oraz są w pełni bezpieczne dla środowiska naturalnego, nie emitują i nie wydzielają związków chemicznych. Nasze odstraszacze wspierają ochronę przed gryzoniami i nie tylko oraz wpływają na zmniejszenie ryzyka występowania zwierząt w obiektach przemysłowych, na uprawach i plantacjach, w magazynach, budynkach mieszkalnych, ogrodach, parkingach, w pojazdach i maszynach (budowlanych, rolniczych i innych). Nasze odstraszacze zwierząt cechują znaczną skutecznością w prewencyjnym odstraszaniu zwierząt, są również doskonałym uzupełnieniem innych metod odstraszania (np. opryski antyzapachowe).

Badania nad odstraszaniem zwierząt

Posługując się licznymi badaniami nad nietolerowanymi dla poszczególnych zwierząt modulowanymi ultradźwiękami, powstały odstraszacze zwierząt. Odstraszacze, emitują modulowany ultradźwięk, nieprzyjemny dla zwierząt takich jak kuny, łasice, krety oraz gryzonie. Dźwięk odstraszacza nie stanowi zagrożenia dla ludzi i zwierząt domowych. W ofercie naszych odstraszaczy znajdują się odstraszacze ciche i głośne. Ciche odstraszacze emitują niemalże nie słyszalne dźwięki natomiast głośne emitują dźwięki słyszalne dla ludzi, ale są nie szkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych. Emitowane ultradźwięki są nie słyszalne dla ucha człowieka, jedynie, co słyszymy to natężenie dźwięku, które występuje w naszych urządzeniach w wersji cichej i głośnej.

Wysokiej, jakości odstraszacze polskiej produkcji

Firma Tatarek istnieje od 1988 roku, posiadamy bogate doświadczenie w projektowaniu i produkcji rozmaitych urządzeń elektronicznych. Wszystkie nasze produkty są powstają na bazie długotrwałych badań w naszym biurze konstrukcyjnym oraz przechodzą szereg testów (jakościowych, skuteczności działania), potwierdzeniem tego są liczne nagrody za innowacyjne produkty. Wszystkie odstraszacze wydają ultradźwięki, które na podstawie badań naukowych zostały sklasyfikowane, jako uciążliwe i nietolerowane przez poszczególne zwierzęta drapieżnetakie jak kuny, łasice oraz krety i gryzonie. Nasze odstraszacze spełniają normy bezpieczeństwa obowiązujące w Europie i posiadają certyfikat CE. W 2007 roku uzyskaliśmy Certyfikat, Jakości ISO 9001:2008.

Podsumowując odstraszacze zwierząt Tatarek:

  • Ultradźwięki odstraszają kuny, łasice, krety, szczury, karczowniki, myszy oraz inne szkodniki bez wyrządzania im krzywdy.
  • Wszystkie urządzenia zostały zaprojektowane na bazie badań naukowych nad nietolerowanymi przez szkodniki ultradźwiękami.
  • Emitowane modularne ultradźwięki nie są szkodliwe dla ludzi i zwierząt domowych.
  • W sprzedaży posiadamy odstraszacze bateryjne to idealne rozwiązanie dla ochrony przed szkodnikami w miejscach pozbawionych prądu.
  • Odstraszacze zasilane ze stałego źródła prądu, w zależności od wersji, są zasilane prądem 12/24 V lub 230V.
  • Do ochrony samochodów, pojazdów, maszyn rolniczych i budowlanych oraz innych urządzeń, zaprojektowaliśmy specjalne odstraszacze zasilane prądem 12 V DC.
  • Nasze odstraszacze nadają się do stosowania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.
  • Nasze odstraszacze zwierząt są stosowane w rolnictwie, przemyśle, magazynach, na uprawach, ogrodach i w domostwach.