Plaża Open 2017 coraz bliżej

05/03/2017

Przed nami kolejna edycja cyklu turniejów Plaża Open. W 2017 najlepsi siatkarze i siatkarki ponownie będę rywalizować w ramach mistrzostw Polski w pięciu miastach.

Cykl, podobnie jak przed rokiem, rozpocznie się nad morzem. Letni Stadion PGE w Gdańsku już po raz trzeci będzie areną zmagań Plaża Open. Inauguracyjny turniej rozpocznie się 30 czerwca eliminacjami. Jego zwycięzców poznamy 2 lipca.

Następnie rywalizacja przeniesie się do Zamościa, gdzie w 2016 roku Plaża Open gościła po raz pierwszy. Turniej na Rynku Wielkim, który znajduje się na liście Światowego Dziedzictwa UNESCO, zakończył się dużym sukcesem. Trudno więc dziwić się, iż to piękne miasto ponownie znalazło się na mapie Plaża Open.

Ze wschodu Polski przeniesiemy się do Łodzi. W Manufakturze, która rokrocznie przyciąga wielu kibiców, odbędzie się trzeci turniej tegorocznej edycji. W kolejnych zmaganiach siatkarze i siatkarki wystartują w Rybniku. Mieszkańcy tego miasta już po raz czwarty będą mogli śledzić rywalizację na kąpielisku „Ruda”.

Finałowy turniej po raz drugi zaplanowany jest w Białymstoku. Plaża Dojlidy to fantastyczne miejsce, by 30 lipca zakończyć kolejną edycję cyklu.

Plaża Open 2017 zapewnia rozgrywki siatkarskie na najwyższym poziomie, ogrom emocji i świetnej zabawy dla kibiców oraz najlepszą wakacyjną atmosferę.

Zapraszamy!
“TATAREK TEAM”

Polecane produkty
Translate »