Zasłużeni działacze plażówki zakończyli karierę komisarzy

31/08/2020

Podczas zakończonych w Mysłowicach ORLEN Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej miała miejsce uroczystość podziękowania za wkład w rozwój siatkówki plażowej w Polsce dwu fundamentalnym postaciom z tego środowiska – Bogusławowi Kawiakowi i Jerzemu Tatarkowi.

Jerzy Tatarek z siatkówką plażową związany jest od roku 2000r. W pierwszych latach swojej działalności sponsorował i organizował pierwsze obozy kadrowiczów siatkówki plażowej.

Był wieloletnim menedżerem kadry kobiet siatkówki plażowej. Przez wiele lat był członkiem i współpracownikiem Wydziału Siatkówki Plażowej PZPS. Współtworzył zasady gry w siatkówką plażową najmłodszych zawodników w kategoriach U10 i U12. Wiele lat spędził jako spiker i współorganizator Międzynarodowego Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Bałtyku (obecnie imienia Wojciecha Klęska).

Współorganizował I turniej gwiazd pod Pałacem Kultury w Warszawie oraz turnieje „Pomeranka” w Gdańsku.

Od 2005 roku do teraz był komisarzem siatkówki plażowej. Jest lubiany przez zawodników, organizatorów, wprowadza świetny klimat w zawodach. Rozpoznawalny nie tylko w Polsce, ale u naszych sąsiadów z ościennych państw, szczególnie u Czechów, z którymi od wielu lat współpracuje.

Polecane produkty
Translate »