Firma Tatarek powstała w 1988 roku. Od wielu lat jesteśmy liderem w produkcji zasilaczy sieciowych, przetwornic, ładowarek oraz automatyki użytkowej do obsługi instalacji grzewczych. Wysoka jakość naszych wyrobów pozwoliła nam na zbudowanie solidnej i ugruntowanej pozycji na rynku europejskim i obecnie właśnie jakość jest najważniejszą cechą charakteryzującą wszystkie nasze produkty. Nasze produkty są opracowywane przez nasze biuro konstrukcyjne i produkowane od podstaw w zakładzie mieszczącym się we Wrocławiu, co pozwala nam na odpowiednie przystosowanie specyfikacji poszczególnych urządzeń typowo pod kątem indywidualnych wymagań klientów.Wszystkie produkty oferowane przez firmę Tatarek spełniają normy bezpieczeństwa obowiązujące w Europie i posiadają certyfikat CE. W 2007 roku uzyskaliśmy Certyfikat Jakości ISO 9001:2008, a nasza firma zdobyła w ciągu ostatnich kilkunastu lat szereg prestiżowych nagród przyznawanych podczas targów branżowych oraz różnego rodzaju uroczystościach w kraju i za granicą.

Aktualności

Zielony Płomień 2019

Informacja o przekształceniu w spółkę

Uprzejmie informujemy, że z dniem 16 marca 2016 roku  firma  Zakład Elektroniczny "Tatarek" Jerzy Tatarek przekształciła się w spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością.
Pełna nazwa spółki po przekształceniu będzie brzmieć następująco:
TATAREK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
Pełne informacje dotyczące przekształcenia znajdą Państwo w załączonym pliku.

Iskra Roku 2014

18 Czerwca w Nałęczowie odbyła sie gala rozdania nagród, przyznawanych przez magazyn Świat Kominków, na ktorej wraz z firmą Lechma zostaliśmy laureatami Iskry Roku 2014.