TATAREK Beach Volleyball Team

Jesteśmy bardzo dumni z działań wykraczających poza normalny profil naszej działalności. Jako jedni z pierwszych w kraju włączyliśmy się czynnie w propagowanie siatkówki plażowej i stworzyliśmy pierwszy profesjonalny team siatkówki plażowej kobiet, znany jako "TATAREK TEAM". Nasze pary od początku istnienia nieustannie plasują się w ścisłej czołówce krajowej, ale także swoją obecność bardzo mocno zaakcentowały na turniejach europejskich jak również światowych. Zawodniczki występujące w naszych barwach od lat stanowią główny filar reprezentacji Polski w siatkówce plażowej juniorek i seniorek. Potwierdzeniem osiągnięć naszego teamu jest bogata kolekcja pucharów i medali z największych imprez krajowych i międzynarodowych, zdobiących na stałe nasze biuro handlowe.

W dniu 13.08.2017 zakończyły się rozgrywane w mysłowickim Parku Słupna finały ORLEN Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

W turnieju pań najlepsze zwyciężyły Kinga Kołosińska i Jagoda Gruszczyńska, które w finałowym meczu w dwóch setach pokonały Dorotę Strąg i Martynę Kłodę. Dla Kingi Kołosińskiej to już szóste mistrzostwo Polski z rzędu, pierwsze jednak zdobyte w parze z Jagodą Gruszczyńską. Gratulujemy!

Wygraną, Joanny Wiatr i Katarzyny Szałankiewicz (z Dąbrowy Górniczej), które w tym sezonie ponowie grają pod szyldem Tatarek Team, zakończył się w Głogowie Małopolskim VI Otwarty Podkarpacki Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet - Leśna Wola 2017. Co ciekawe w finale, jak przed tygodniem w Kozienicach, Asia i Kasia zmierzyły się z duetem Iza Błasiak oraz Magda Saad (CebitGroup AZS UW).

Na najwyższym stopniu "pudła" turnieju Bella Plaży Gotyku Toruń 2017, jeśli chodzi o panie stanęła Magdalena Saad oraz Dorota Strąg, które w finale pokonały duet Zdon/Biranowska. W małym finale doszło do kolejnej niespodzianki, bo reprezentantki Polski - Martyna Kłoda oraz Ola Gromadowska, musiały uznać wyższość taemu Blachotrapez AZS UJ BV (Szychowska/Rapacz-Matras). Oj, będzie się działo u pań w piaskownicy w tym roku!

ORLEN TATAREK CebitGroup UW Team w składzie: Magda Saad i Dorota Strąg wygrał finał turnieju Plaża Gotyku 2017! Madzia i Doris na pokonanym polu pozostawiły pary: Zdon/Biranowska oraz Szychowska/Rapacz-Matras!

Serdeczne gratulacje i podziękowania dla Magdy i Doroty od firmy TATAREK!

Na plaży „Łazienki” w Zbąszyniu, gdzie wystartował tegoroczny cykl MP kobiet oraz mężczyzn. Podczas czterodniowej rywalizacji, w bardzo sportowej, po prostu przyjacielskiej atmosferze wśród pań najlepsze okazały się Katarzyna Kociołek wraz z Dorotą Strąg (ORLEN TATAREK Team),

Miło nam poinformować, że na drugim stopniu podium w rywalizacji kobiet stanęła para, Magdalena Saad oraz Iza Soja (BV Saad/Soja CebItgroup AZS Uniwersytet Warszawski).

Minione weekendowe dni były bardzo pracowite dla siatkarek plażowych - Tatarek Team oraz Tatarek CebitGroup Team! Jednak panowie Jerzy Tatarek oraz Marcin Wyrwas już u progu sezonu mają powody do bardzo dużego optymizmu!

Przed nami kolejna edycja cyklu turniejów Plaża Open. W 2017 najlepsi siatkarze i siatkarki ponownie będę rywalizować w ramach mistrzostw Polski w pięciu miastach.

Cykl, podobnie jak przed rokiem, rozpocznie się nad morzem. Letni Stadion PGE w Gdańsku już po raz trzeci będzie areną zmagań Plaża Open. Inauguracyjny turniej rozpocznie się 30 czerwca eliminacjami. Jego zwycięzców poznamy 2 lipca.

Karkonoski Pensjonat Lawendowe Wzgórze już po raz ósmy gościł towarzyski turniej kobiecej siatkówki plażowej o miano "Królowej Plaży". W rodzinnej i ciepłej atmosferze, ale jak najbardziej w duchu sportowej rywalizacji, ponownie "Królową Plaży" została Martyna Wardak!

Losy zaszczytnego tytułu ważyły się dosłownie do ostatniej piłki...

Dobry początek tygodnia dla Tatarek CebitGroup Team!

Bardzo dobre wiadomości napłynęły do nas podczas tego długiego weekendu. Drużyna Tatarek CebitGroup Team, w składzie: Natalia Gruszczyńska, Agnieszka Adamek okazała się najlepsza w finałowym turnieju Grand Prix Wielkopolski w siatkówce plażowej!