TATAREK Beach Volleyball Team

Jesteśmy bardzo dumni z działań wykraczających poza normalny profil naszej działalności. Jako jedni z pierwszych w kraju włączyliśmy się czynnie w propagowanie siatkówki plażowej i stworzyliśmy pierwszy profesjonalny team siatkówki plażowej kobiet, znany jako "TATAREK TEAM". Nasze pary od początku istnienia nieustannie plasują się w ścisłej czołówce krajowej, ale także swoją obecność bardzo mocno zaakcentowały na turniejach europejskich jak również światowych. Zawodniczki występujące w naszych barwach od lat stanowią główny filar reprezentacji Polski w siatkówce plażowej juniorek i seniorek. Potwierdzeniem osiągnięć naszego teamu jest bogata kolekcja pucharów i medali z największych imprez krajowych i międzynarodowych, zdobiących na stałe nasze biuro handlowe.

Drugie miejsce w mistrzostwach Czech

W dniu 13.08.2017 zakończyły się rozgrywane w mysłowickim Parku Słupna finały ORLEN Mistrzostw Polski w Siatkówce Plażowej.

W turnieju pań najlepsze zwyciężyły Kinga Kołosińska i Jagoda Gruszczyńska, które w finałowym meczu w dwóch setach pokonały Dorotę Strąg i Martynę Kłodę. Dla Kingi Kołosińskiej to już szóste mistrzostwo Polski z rzędu, pierwsze jednak zdobyte w parze z Jagodą Gruszczyńską. Gratulujemy!

Wygraną, Joanny Wiatr i Katarzyny Szałankiewicz (z Dąbrowy Górniczej), które w tym sezonie ponowie grają pod szyldem Tatarek Team, zakończył się w Głogowie Małopolskim VI Otwarty Podkarpacki Turniej Siatkówki Plażowej Kobiet - Leśna Wola 2017. Co ciekawe w finale, jak przed tygodniem w Kozienicach, Asia i Kasia zmierzyły się z duetem Iza Błasiak oraz Magda Saad (CebitGroup AZS UW).

Na najwyższym stopniu "pudła" turnieju Bella Plaży Gotyku Toruń 2017, jeśli chodzi o panie stanęła Magdalena Saad oraz Dorota Strąg, które w finale pokonały duet Zdon/Biranowska. W małym finale doszło do kolejnej niespodzianki, bo reprezentantki Polski - Martyna Kłoda oraz Ola Gromadowska, musiały uznać wyższość taemu Blachotrapez AZS UJ BV (Szychowska/Rapacz-Matras). Oj, będzie się działo u pań w piaskownicy w tym roku!